A A A

Przesłuchanie CEA

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Krzeszowicach

 

ul. Ogrodowa 732-065 Krzeszowice

 

Tel: 12 282 08 25

 

psm1st_krzeszowice@poczta.onet.pl

 

www.psm-krzeszowice.pl

 13 - 14 listopada 2018 r.
  Harmonogram Przesłuchań CEA 2018 - Akordeon

13.11.2018 r.  

GRUPA I 

Godz. 9:00-11:00

Lp.

Imię
i nazwisko

Solista/Zespół

Szkoła

Klasa

Nauczyciel prowadzący

1

Matylda Szatyńska

solista

SM I st. w Krakowie

VI

Maciej Gładys

2

Ignacy Herman

solista

SM I st. w Krakowie

IV

Maciej Gładys

3

Krzysztof Włodarczyk

solista

ZPSM w Krakowie

VI

Grzegorz Śpiewak

4

Halina Treit

solista

OSM I st. w Krakowie

VI

Oleg Dyyak

5

Natalia Ciepły

solista

SM I st. w Kalwarii Zebrzydowskiej

VI

Paweł Iwan

6

Jakub Ochman

solista

SM I st. w Kalwarii Zebrzydowskiej

IV

Paweł Iwan

7

Jan Surzyn

solista

PSM I i II stopnia w Wadowicach

VI

Paweł Iwan

8

Karol Nowak

solista

SM I st. w Świątnikach Górnych

VI

Wiesław Ochwat


9

Klaudia Fijor

solista

PSM I st. w Miechowie

IV

Iwona Bester

10

Maksymilian Jagosz

solista

PSM I st. w Żywcu

IV

Andrzej Gardaś

 

13.11.2018 r.

PRZERWA 11:00-11:15

GRUPA II

Godz. 11:15-13:15

Lp

Imię
i nazwisko

Solista/Zespół

Szkoła

Klasa

Nauczyciel prowadzący

11

Karolina Zegan

solista

SM I st. w Pałecznicy

IV

Jacek Hołubowski

12

Mateusz Dudek

solista

SM I st. w Domosławicach

IV

Alena Budziňákova-Palus

13

Paulina Hila

solista

SM I st. w Domosławicach

IV

Marcin Szewczyk

14

Kacper Hołyst

solista

SM I st. w Domosławicach

VI

Alena Budziňákova-Palus

15

Jakub Słowik

solista

ZPSM w Bochni

IV

Krystyna Chwastek

16

Daniel Stasielak

solista

ZPSM w Bochni

IV

Wiesław Kusion

17

Jacek Bukowski

solista

SM I st. w Brzesku

IV

Paweł Dyjak

18

Jakub Capik

solista

ZPSM w Bochni

VI

Krystyna Chwastek

 

13.11.2018 r.

PRZERWA OBIADOWA 13:15-14:30

GRUPA III

Godz. 14:30-16:30

Lp.

Imię
i nazwisko

Solista/Zespół

Szkoła

Klasa

Nauczyciel prowadzący

19

kwintet akordeonowy:

K. Wąs

M. Tenerowicz

D. Gawlak

J. Kawa

K. Michalik

zespół

ZPSM w Gorlicach

 

Aleksander Cetnarowski

20

Wojciech Stosel

solista

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem

VI

Krzysztof Groński

21

Jakub Pajkos

solista

Orawska Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jabłonce

VI

Szymon Piguła

22

Dominik Rówiński

solista

ZPSM w Gorlicach

IV

Marek Tumidajewicz

23

Mateusz Tarchała

solista

PSM I st. w Zakopanem

IV

Szymon Piguła

24

Krystian Stanisz

solista

PSM w Nowym Sączu Filia w Krynicy Zdroju

VI

Marek Tumidajewicz

25

Franciszek Gębik

solista

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem

VI

Szymon Piguła

26

Kacper Wąs

solista

ZPSM w Gorlicach

VI

Aleksander Cetnarowski


27

Duet akordeonowy:

S. Janowiak

M. Kubacka

zespół

Orawska Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jabłonce

 

Witold Krupa

 

13.11.2018 r.

PRZERWA 16:30-16:45

GRUPA IV

Godz. 16:45-18:45

Lp.

Imię
i nazwisko

Solista/Zespół

Szkoła

Klasa

Nauczyciel prowadzący

28

Bartosz Dobroszek

solista

PSM im. F. Chopina w Nowym Sączu

VI

Anna Zelasko

29

Jakub Wastag

solista

SM I st. w Korzennej

IV

Anna Zelasko

30

Ireneusz Gruszka

solista

PSM im. F. Chopina w Nowym Sączu

VI

Anna Zelasko

31

Michalina Brzana

solista

SM I st. w Suchej Beskidzkiej

VI

Daniel Mruczek

32

Bartłomiej Drabik

solista

SM I st. w Dobczycach

IV

Konrad Ligas

33

Łukasz Gancarz

solista

SM I st. w Suchej Beskidzkiej

IV

Daniel Mruczek

34

Duet akordeonowy:
I. Gruszka

B. Dobroszek

zespół

PSM w Nowym Sączu

 

Anna Zelasko

35 Franciszek Kura solista SM I st. w Słomnikach VI Jacek Hołubowski
36

zespół akordeonowy:

A. Kościej
K. Kura

F. Kura

K. Gasik

zespół SM I st. w Słomnikach   Jacek Hołubowski

 

14.11.2018 r.

 

GRUPA I

 

Godz. 9:00-11:00

Lp.

Imię
i nazwisko

Solista/Zespół

Szkoła

Klasa

Nauczyciel prowadzący

37

zespół akordeonowy:

P. Fryc
J. Gertner

zespół

PSM I st. w Krzeszowicach

 

Andrzej Pakosz

38

Judyta Łuczkoś

solista

PSM I st. w Krzeszowicach

IV

Jerzy Suruło

39

Julia Rzepka

solista

PSM I st. w Krzeszowicach

VI

Andrzej Pakosz

40

Andrzej Barć

solista

SM I stopnia im. Mjr. H. H. Baranowskiego przy SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie

IV

Oskar Gut

41

Bruno Sikorski

solista

SM I stopnia w Krakowie

VI

Tomasz Poręba

42

Aleksandra Luberda

solista

PSM I st. im. w Myślenicach

VI

Aurelia Bogacka-Prokocka

43

Magdalena Matoga

solista

PSM I st. w Myślenicach

IV

Janina Rozum

44

Maja Zawiła

solista

ZPSM w Krakowie – Filia w Niepołomicach

VI

Tomasz Poręba

45

Kryspin Burtan

solista

PSM I st. w Myślenicach

VI

Janina Rozum

46

Filip Dawiec

solista

ZPSM w Krakowie – Filia w Niepołomicach

IV

Grzegorz Kukuła

47

Gabriela Hojniak

solista

SM I st. w Żegocinie

IV

Grzegorz Kukuła

 

14.11.2018 r.

 

PRZERWA 11:00-11:15

 

GRUPA II

 

Godz. 11:15-13:15

Lp.

Imię
i nazwisko

Solista/Zespół

Szkoła

Klasa

Nauczyciel prowadzący

48

Mikołaj Stach

solista

SM I Stopnia w Trzcianie

VI

Mateusz Gurgul

49

Klemens Pranica

solista

PSM I i II st. w Nowym Targu

filia w Rabce Zdrój

VI

Krzysztof Groński

50

Krystian Gołąb

solista

PSM I st. w Limanowej

IV

Paweł Janczy

51

Mikołaj Pławecki

solista

PSM I st. w Limanowej

VI

Mateusz Gurgul

52

Kamil Pałka

solista

PSM I st. w Limanowej

VI

Paweł Janczy

53

Kamil Majerski

solista

SM I st. w Łącku

IV

Marek Hnatkiewicz

54

Miłosz Baniak

solista

SPSM I st. w Tymbarku

IV

Paweł Janczy

55

Tomasz Nalepka

solista

ZSM w Tarnowie

IV

Tomasz Kowalski

56

Wojciech Jabłoński

solista

PSM I i II st. w Nowym Targu

VI

Tomasz Więcek

57

Michał Serafin

solista

SM I stopnia w Bobowej

IV

Karol Grzeszczuk

 

14.11.2018 r.

 

PRZERWA OBIADOWA 13:15-14:30

 

GRUPA III

 

Godz. 14:30-16:30

Lp.

Imię
i nazwisko

Solista/Zespół

Szkoła

Klasa

Nauczyciel prowadzący

58

Trio musette:

 

N. Kapera

 

J. Kapera

 

P. Natkaniec

zespół

SM I st. w Czasławiu

 

Piotr

 

Marczak

59

Jakub Jarosiński

solista

PSM I st. im. w Skarżysku Kamiennej

IV

Krzysztof Wrześniewski

60

Karol Sowiński

solista

ZPSM w Kielcach

IV

Zbigniew Swat

61

Marcel Wojdat

solista

PSM I st. w Skarżysku Kamiennej

IV

Krzysztof Wrześniewski

62

Łukasz Kwiecień

solista

SM I st. w Pińczowie

IV

Krzysztof Korban

63

Jakub Rzepiela

solista

SM I st. w Czasławiu

IV

Mateusz Dudek

64

Dawid Wydra

solista

SM I st. w Czasławiu

IV

Maciej Inglot

65

Bartosz Talarek

solista

SM I st. w Niedźwiedziu

IV

Mateusz Dudek

66

Robert Hess

solista

SM I st. w Niedźwiedziu

IV

Kacper Tracz

 

14.11.2018 r.

 

PRZERWA 16:30-16:45

 

GRUPA IV

 

Godz. 16:45-18:45

Lp.

Imię i nazwisko

Solista/Zespół

Szkoła

Klasa

Nauczyciel prowadzący

67

AccoBear Trio:

B. Talarek

Ł. Kościelniak

J. Krzan

zespół

SM I st. w Niedźwiedziu

 

Mateusz Dudek

68

Mateusz Sowa

solista

SM I st. w Pińczowie

VI

Krzysztof Korban

69

Maciej Funek

solista

SM I st. w Czasławiu

IV

Galyna Dyyak

70

Dawid Pietrzyk

solista

SM I st. w Busku-Zdroju

IV

Krzysztof Korban

71

Jakub Trybus

solista

SM I st. w Dobrej

VI

Galyna Dyyak

72

Rafał Kiełbasa

solista

PSM I i II st. w Nowym Sączu

IV

Mateusz Bassara

73

Patryk Kruczek

solista

PSM I i II st. w Nowym Sączu

VI

Mateusz Bassara

 

 

 
Licznik odwiedzin: 24432